03
2016

Karnet w StepONE – 5 powodów dla których musisz go zdobyć

Autor: StepONE

Dlaczego powinniście zapamiętać datę 16 kwietnia 2016? Ponieważ tego dnia otwiera się pierwszy w Polsce klub StepONE Fitness. Na początek wybraliśmy nieprzeciętną lokalizację oraz zaskakującą powierzchnię. Prawie 3000 m2, a na nich 6 stref do zróżnicowanego treningu. Tak będzie wyglądał poznański klub StepONE ulokowany na terenie Term Maltańskich. Pomyślicie „Po co kolejny klub fitness?”. My wiemy, że jest Wam potrzebny. Za chwilę dowiecie się dlaczego właśnie na niego czekaliście.

W StepONE możemy sobie pozwolić na praktycznie bezkonkurencyjną ofertę na rynku. Jak to możliwe? Nie szukaliśmy oszczędności na sprzęcie sportowym czy wnętrzach. Te kwestie muszą pozostać zawsze na wysokim poziomie. Są jednak rzeczy, z których mogliśmy zrezygnować. Jedną z nich jest obsługa klubu. Na miejscu nie zastaniecie recepcji. Do środka dostaniecie się dzięki odciskowi swojego palca. Nie mamy też takich dodatków, jak sauna czy darmowe żele do mycia. Rekompensujemy je innymi zaletami. Poznajcie 5 powodów, dla których powinniście kupić karnet w StepONE:

1. Tylko 59 zł miesięcznie z gwarancją stałej ceny.
Tak niską cenę otrzymujecie od nas w przedsprzedaży. Co więcej, dopóki jesteście członkami naszego klubu, ta cena nie ulegnie zmianie. Tylko 2 złote dziennie za nieograniczony dostęp do klubu fitness. Nie mówcie, że to się nie opłaca 🙂

2. Brak długoterminowych umów i zobowiązań.
Długoterminowe umowy są chyba najbardziej znienawidzoną rzeczą przez klientów. My też ich nie lubimy. Nie chcemy, żebyście musieli opłacać karnet, z którego nie korzystacie. W StepONE możecie zrezygnować z członkostwa w każdym momencie, bez dodatkowych kosztów. Tylko powiedzmy sobie szczerze. Dlaczego mielibyście to zrobić?

3. Zajęcia grupowe w cenie.
Wiemy jak istotny i motywujący jest trening w grupie. Dlatego w cenie karnetu otrzymujecie możliwość udziału w zajęciach fitness. Wybraliśmy światowej klasy programy Les Mills, aby zapewnić Wam nie tylko efektywność zajęć, ale również dużą dawkę energii i zabawy. Ponad 15 000 klubów na świecie współpracuje z Les Mills. Nie mogliśmy być gorsi.

4. Duży wybór sprzętu.
W StepONE będziemy gościć zarówno początkujące osoby, jak również bardziej zaawansowanych „graczy”. Nikomu nie zabraknie opcji treningowych. Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy 6 dedykowanych stref: Cardio, Fight, Funkcjonalna, Wolnych Ciężarów, Maszyn Izolowanych oraz sala zajęć grupowych. Zapewniamy sprzęty marek StarTrac, Escape oraz SportsArt. Dzięki dużemu wyborowi maszyn nie czekacie w kolejkach i zapewniacie sobie ciągłość treningu.?

5. Darmowy parking.
Szukanie miejsca parkingowego może być ogromną stratą czasu. U nas macie się skupić na ćwiczeniach, dlatego parking dostajecie w gratisie.

Zmieniliśmy formułę funkcjonowania klubów fitness, żebyście mogli płacić wyłącznie za to, że trenujecie. Bez dodatkowych kosztów czy wiązania umowami. Na StepONE decydujecie się dobrowolnie, a my robimy wszystko, żebyście chcieli zostać dłużej. Pamiętajcie, że oferta specjalna obowiązuje tylko do 15 kwietnia.

Kup karnet > Kliknij