06
2016

Nowy klub fitness w Bydgoszczy

Autor: StepONE

Zastanawiasz się, który klub fitness w Bydgoszczy wybrać? Interesuje Cię karnet na siłownię w niskiej cenie, nowoczesny sprzęt, atrakcyjne grupowe zajęcia fitness, miła atmosfera i klub otwarty 24h? Mamy dobre wieści, na początku sierpnia otwieramy klub fitness w Bydgoszczy idealny dla Ciebie!

Klub Fitness Bydgoszcz
StepONE Fitness, to nowa sieć w pełni automatycznych i nowoczesnych klubów fitness w Polsce. Naszym głównym celem było stworzenie idealnych warunków do treningów i przyjaznej oferty, która nie wiąże klubowiczów – dokonaliśmy tego w Poznaniu, teraz kolej na Bydgoszcz!

Tani karnet na siłownię
Nie będziemy owijać w bawełnę. Karnet do StepONE Fitness w Bydgoszczy zakupiony w przedsprzedaży to tylko 59zł miesięcznie! Udało nam się zaoferować taką cenę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wystroju wnętrza i sprzętu z najwyższej półki, a to wszystko za sprawą tego, że klub jest automatyczny. Nie znajdziesz w nim recepcji – nie jest potrzebna – karnet zakupisz za pośrednictwem strony internetowej, a twoją wejściówką będzie odcisk palca, który sam zarejestrujesz w klubie. Faktem jest, że w StepONE nie znajdziesz takich udogodnień jak sauna i darmowy żel pod prysznic, jesteśmy jednak przekonani, że cena karnetu i wszystko co zawiera się w naszej ofercie w pełni zrekompensuje te niewielkie braki.

Bez długoterminowych umów
Kupując karnet w StepONE nie musisz martwić się o zobowiązania. Z członkostwa możesz zrezygnować w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych kosztów – tylko po co rezygnować? Przekonasz się, że nie warto czytając dalsze części.

Nowoczesna siłownia
StepONE Fitness w Bydgoszczy, to klub o przestronnym i przyjaznym wnętrzu, w jego skład wchodzi 6 stref umożliwiających wykonywanie zróżnicowanych treningów – cardio, funkcjonalna, urządzeń izolowanych, wolnych ciężarów i sala zajęć grupowych. Do tego dochodzą szatnie z prysznicami i automat vendingowy z wodą, napojami, odżywkami i fit batonikami w rozsądnych cenach.

Zajęcia fitness
W cenę karnetu wchodzą również zajęcia fitness na licencji Les Mills, prowadzone przez wykfalifikowana kadrę instruktorską. Wśród nich znajdziesz treningi oparte między innymi o sztuki walki, taniec, pilates, yogę i wiele innych.
Klub Fitness 24h

Zastanawiasz się jak to możliwe, że StepONE, to klub fitness otwarty 24h? To proste, klub jest automatyczny. Nie znajdziesz tam zbędnej recepcji, a do swojego ulubionego klubu fitness wejdziesz o każdej porze dnia i nocy, również w święta, przy pomocy wejściówki, którą jest twój odcisk palca.

Do tego wszystkiego dorzucamy jeszcze darmowy parking.

Trudno uwierzyć? Mamy proste rozwiązanie. W lipcu odwiedź nas w trakcie drzwi otwartych w klubie StepONE Fitness w Focus Mall. Znajdziesz nas również w mediach społecznościowych.

Instagram – @steponepl #StepONEfoto
Facebook – @StepOne Fitness Poznań; @StepOne Fitness Polska; @StepOne Fitness Bydgoszcz