BODYCOMBAT ®

737 kcal
55

minut

Intensywność: Poziom 5
Ograniczona liczba uczestników
40
Trenerzy:

To trening wyzwalający siłę i energię! Dzięki kombinacji różnych sztuk walki, takich jak: karate, taekwando, capoeiry, boksu i muy thai ćwiczący poprawiają kondycję i tężyznę fizyczną. Muzyka, kombinacje ruchów oraz ćwiczenia w grupie pozwalają oderwać się od codzienności – przez godzinę żyjemy tylko treningiem i stajemy się prawdziwym bohaterem kina akcji.

BODYCOMBAT™ to energetyczny trening, podczas którego przeistoczysz swoje marzenia o sportach walki w pełną ekspresję, uwolnisz swój ogromny potencjał. W rytm inspirującej muzyki i przy pomocy skutecznych technik wywodzących się z: karate, taekwando, kung fu, kickboxingu, muay thai oraz tai chi, rzucasz wyzwanie wyimaginowanemu przeciwnikowi. Tak samo jak w przypadku wszystkich programów Les Mills, co trzy miesiące startuje nowy program BODYCOMBAT® z nową muzyką i nowymi układami choreograficznymi.

W trakcie rozgrzewki poznajemy wszystkie podstawowe techniki uderzeń i kopnięć i w ten sposób rozgrzewamy mięśnie. Po zakończeniu rozgrzewki jesteśmy fizycznie i psychicznie gotowi, aby podjąc wyzwanie i dać z siebie wszystko!

Zajęcia mają charakter interwałowy o cyklicznie zmiennej intensywności ćwiczeń. Power, to szybkie uderzenia, dzięki którym ćwiczymy kondycję i wytrzymałość. Combat to kombinacje ciosów i kopnięć, dzięki którym ćwiczymy siłę i precyzję. W trakcie treningu ćwiczymy również koncentrację dzięki sekwencjom kata (karate).

Na koniec ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha oraz chwila na relaks i rozciąganie.

  • Zwiększ wydolność serca i pojemność płuc

  • Wzmocnisz i ukształtujesz swoje mięśnie

  • Spalisz mnóstwo kalorii

  • Poprawisz kondycję i koordynację

  • Zwiększysz gęstość kości

  • Poprawisz postawę i ustabilizujesz sylwetkę

  • Zwiększysz pewność siebie