Akceptujemy karty „MultiSport plus”

Posiadacze aktywnych i opłaconych kart „MultiSport plus” mogą korzystać z naszego klubu bez żadnych dodatkowych dopłat. Zapoznaj się z informacją jak wchodzić do klubu StepONE z wykorzystaniem karty „MultiSport plus” oraz jak uzyskać dostęp on-line do zapisów na zajęcia grupowe.

Wejścia do klubu

Ze względu na konieczność weryfikacji ważności karty „MultiSport plus” przez obsługę klubu StepONE, przebywanie w Klubie posiadaczy kart „MultiSport plus” jest możliwe wyłącznie w godzinach 6:00 – 22:00. Aby dostać się do klubu StepONE wystarczy przy wejściu okazać obsłudze kartę „MultiSport plus” i po trwającej kilkanaście sekund, pozytywnej weryfikacji można rozpocząć korzystanie z klubu.

Zapisy na zajęcia grupowe

Zapisy na zajęcia grupowe prowadzone są w systemie on-line na naszej stronie internetowej. Posiadacze kart „MultiSport plus” mogą uzyskać dostęp do systemu zapisów po uprzedniej rejestracji. Formularz rejestracyjny wypełnia się tylko raz. Następnie StepONE weryfikuje dane z formularza i maksymalnie po 72 godzinach odsyła kod dostępu do systemu zapisów. Od tego momentu zarejestrowany posiadacz karty „MultiSport plus” może już zapisywać się na zajęcia grupowe.

Formularz dla posiadaczy kart „MultiSport plus”