11
2020

Otwieramy wybrane kluby

Autor: j.kochanowicz

Drodzy Klubowicze,

W związku z otwarciem galerii handlowych możemy również otworzyć znajdujące się w nich nasze kluby, które spełniają wytyczne zawarte w rozporządzeniach.

Zapraszamy do nich już od poniedziałku, 30.11.2020 r.
Dokładną listę otwieranych lokalizacji znajdziecie poniżej i na stronie czasnazdrowyruch.pl/kluby

Jak przy każdym otwarciu i tym razem przypominamy o zasadach funkcjonowania klubów, które są niezbędnym warunkiem korzystania z naszych obiektów:

✔️Zgodnie z przepisami prawa wskazane kluby fitness będą działać z zachowaniem podwyższonego reżimu sanitarnego i wyłącznie dla osób uprawiających sport w ramach zorganizowanych zajęć sportowych (w tym zajęć fitness).

Co się zmienia?

Zmianom uległy dopuszczalne limity osób w klubach funkcjonujących w centrach handlowych, gdzie może przebywać 1 osoba na 15 mkw.

Dostępność wolnych miejsc w czasie rzeczywistym możecie śledzić na stronie z listą obiektów.

💪Treningi personalne na terenie naszych obiektów odbywają się z zachowaniem wymienionych zasad.

📣Zorganizowane zajęcia sportowe oraz zajęcia fitness odbywają się zgodnie z ustalonym grafikiem, dostępnym w klubach i na stronach internetowych:

➡️Wprowadzamy 15-minutowe przerwy sanitarne, nad którymi będzie czuwał zespół klubowy.
➡️W trakcie przerwy sanitarnej poprosimy Cię o opuszczenie stref treningowych.

🧴Jakie zasady sanitarne obowiązują w klubach?

➡️Dezynfekuj ręce przy wejściu do klubu.
➡️Obowiązkowo dezynfekuj sprzęt oraz szafki po każdym użyciu.
➡️Stosuj ręcznik na urządzeniach i matach do ćwiczeń.
➡️Zakrywaj nos i usta we wszystkich strefach klubu. Nie musisz nosić jednak maseczki podczas treningu 😊

❗️😷Jeśli tylko obserwujesz u siebie jakiekolwiek objawy chorobowe, w trosce o siebie i innych, pozostań w domu.

📝Co z umowami?

Jeśli tylko możesz i chcesz brać udział w treningach na terenie naszych obiektów, wystarczy, że udasz się do klubu. W aktywacji karnetu pomoże Ci nasz zespół klubowy. Zakup karnetów w najbliższych dniach będzie możliwy wyłącznie w klubach.

🔔W ramach nieodpłatnej promocji „GigaFit dla Przyjaciół” z aktywnym karnetem możesz korzystać ze wszystkich otwartych klubów należących do Benefit Systems.
Listę wszystkich obiektów znajdziesz pod tym linkiem:
👉https://czasnazdrowyruch.pl/kluby

📍W przypadku Klubowiczów, którzy nie będą kontynuować swoich treningów, ich umowy pozostaną zawieszone do odwołania i w tym czasie nie będziemy pobierać opłat za okres zawieszenia karnetu.

ℹ️Na zorganizowane zajęcia sportowe, w tym zajęcia fitness zapraszamy również posiadaczy partnerskich kart sportowych.

#ĆwiczOdporność

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne