05
2021

Wracamy ze sprzedażą!

Autor: j.kochanowicz

Drodzy Klubowicze,

pytacie nas o możliwość zakupu karnetów, dlatego z tym większą radością informujemy,
że od 20.05 (czwartek) uruchamiamy w wybranych klubach – lista lokalizacji poniżej – punkty Działu Obsługi Klienta, w których możecie kupić karnety.
To również doskonała okazja, aby osobiście porozmawiać z naszym zespołem i rozwiać jakiekolwiek wątpliwości.
Serdecznie zapraszamy!

Ważne!
Recepcja stanowi punkt Działu Obsługi Klienta, zaś klub pozostaje zamknięty do dnia 27.05.2021 r.
zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Punkty Działu Obsługi Klienta:

👉StepOne TERMY MALTAŃSKIE POZNAŃ (pon-pt: 15:00-19:00, sb: 9:00-13:00)

👉StepOne FOCUS BYDGOSZCZ (pon-pt: 15:00-19:00, sb: 9:00-13:00)

👉StepOne PIOTRKÓW TRYBUNALSKI (pon-pt: 15:00-19:00, sb: 9:00-13:00)

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne