06
2021

Godziny otwarcia 03.06.2021

Autor: j.kochanowicz

Drodzy Klubowicze,

Informujemy, że w Boże Ciało (tj. 03.06.2021r.) kluby StepOne Fitness będą czynne w godzinach: 8:00-22:00. W pozostałe dni, godziny otwarcia klubów pozostają bez zmian.

Prosimy o sprawdzenie grafików zajęć, które mogły ulec zmianie.

Listę otwartych obiektów i ich dostępność można sprawdzić na stronie:   https://czasnazdrowyruch.pl/kluby

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne