10
2021

Nowość w grafikach – zajęcia ANTYSTRES

Autor: j.kochanowicz

Drodzy Klubowicze, 
Z przyjemnością informujemy, że już od 11 października w grafikach zajęć pojawią się dwie nowości. Zapraszamy na zajęcia ANTYSTRES, które będą odbywać się w podziale na:  

  • Zajęcia ANTYSTRES – Energia, podczas których wykorzystywane będą podstawowe kroki fitness, ćwiczenia dynamiczne z elementami mobilizacji i stretchingu dynamicznego. Zajęcia tworzy układ ćwiczeń o rosnącym stopniu trudności oraz wzrastającej intensywności. Jest to trening tlenowy o charakterze cardio.  
  • Zajęcia ANTYSTRES – Harmonia, które będą zawierać ćwiczenia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem elementów Pilates, Jogi, Zdrowego kręgosłupa, Mobility, Stretchingu, ćwiczeń oddechowych oraz sprzętu. Podstawą tych zajęć jest koncentracja i precyzja ruchu.  

Co zyskacie dzięki udziałowi w zajęciach ANTYSTRES?  

  • znaczną poprawę wytrzymałości,  
  • więcej energii,  
  • lepszy sen,  
  • wyrzut endorfin, 
  • rozluźnienie mięśni,  
  • rozładowanie stresu i relaks.  

Zapisy ruszają 48 godzin przed rozpoczęciem zajęć poprzez aplikację lub stronę internetową klubu.  

Jeśli chcecie wprowadzić do swojego życia harmonię i równowagę, to zajęcia ANTYSTRES są właśnie dla Was!  

 

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne