BODYBALANCE ®

290 kcal
55

minut

Intensywność: Poziom 2
Ograniczona liczba uczestników
40
Trenerzy:

To przemyślane połączenie jogi, tai chi i pilatesu. Ćwiczymy koncentrację, a trening zapewnia spokój i wyciszenie. Skupiając się na oddechu oraz za pomocą serii starannie dobranych kombinacji ruchowych, pracujemy nad siłą, równowagą i gibkością, przy dźwiękach łagodnej muzyki. Kombinacja techniki oraz ćwiczeń ruchowych zapewnia pełnowymiarowy trening fizyczny, wzmacniając jednocześnie wewnętrzną równowagę i harmonię.

BODYBALANCE™ to doskonałe połączenie elementów jogi, Tai Chi i ćwiczeń Pilates, dzięki któremu zwiększysz elastyczność i siłę mięśni, zmniejszając jednocześnie poziom stresu i napięcia wewnętrznego. Twoje ciało stanie się silniejsze i szczuplejsze, nauczysz się kontrolować swój odddech, zwiększysz zdolność koncentracji. Co 3 miesiące nowa choreografia i muzyka pozwoli Ci osiągnąć stan ukojenia i relaksu. (w USA program znany jest pod nazwą BODYFLOW™).

Rozgrzewka Tai Chi to płynne, wolne ruchy, które pozowlą Ci osiągnąć stan koncentracji i przygotują Twoje ciało do treningu.

Dzięki ćwiczeniom wywodzącym się z jogi i pilatesu wzmocnisz główne grupy mięśni. Stretching zrelaksuje Twoje ciało i zwiększy elastyczność.

Ostatnie 10 minut to czas na medytację i relaksację. Dzięki temu zwiększysz efektywność treningu i zrelaksujesz swoje ciało i umysł.

  • Zwiększysz elastyczność i ruchomość stawów

  • Wzmocnisz mięśnie tułowia i brzucha

  • Poprawisz kondycję

  • Spalisz kalorie

  • Zredukujesz poziom stresu

  • Poprawisz swoje samopoczucie

  • Poprawisz zdolność koncentracji

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne