BODYPUMP ®

430 kcal
45

minut

Intensywność: Poziom 3
Ograniczona liczba uczestników
Trenerzy:

Jest treningiem siłowym przy muzyce. Uczestnicy zajęć stają przed kolejnymi wyzwaniami, zwiększając jednocześnie siłę mięśni. W ciągu godzinnego treningu ze sztangą, pracujemy nad rozwijaniem wszystkich dużych partii mięśniowych. Sami dobieramy obciążenie sztangi, tak, aby odpowiednio stymulować ciało do osiągania coraz lepszych wyników.

BODYPUMP™ to oryginalny program ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje Twoje mięśnie. Piękna, wysportowana sylwetka to efekt treningów i wielu powtórzeń. BODYPUMP stosuje sprawdzoną formułę zwaną THE REP EFFECT™. BODYPUMP™ to najlepszy i najszybszy sposób na osiągnięcie doskonałej sylwetki. Choreografia i muzyka zmienia się co 3 miesiące. Sam możesz zdecydować jaki ciężar jest dla Ciebie odpowiedni i jaką intensywność treningu preferujesz.

Wykonujesz 70-100 powtórzeń na jedną partię ciała, około 800 powtórzeń podczas całego treningu.

Wykonujesz ćwiczenia z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń. Dzięki temu spalasz tłuszcz, Twoje mięśnie stają się silniejsze, a kondycja coraz lepsza.

Przysiady, podrzuty, wyciskanie są podczas tego treningu wyzwaniem dla głównych partii mięśni.

  • Zwiększysz swoją siłę

  • Poprawisz swój ogólny stan zdrowia

  • Wzmocnisz i ukształtujesz swoje mięśnie

  • Wzmocnisz swoje kości i stawy

  • Ograniczysz ryzyko kontuzji i urazów

  • Wyrzeźbisz swoje ciało

  • Poczujesz się pewnie

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne