CXWORX ®

230 kcal
30

minut

Intensywność: Poziom 3
Ograniczona liczba uczestników
40
Trenerzy:

Szukasz krótkiego, intensywnego treningu, który zmobilizuje Cię do poprawy kondycji, a jednocześnie wzmocni i ujędrni Twoje ciało? Potrzebujesz właśnie CXWORX®! Są to ćwiczenia, które są ukierunkowane na wzmocnienie mięśni tułowia (brzucha i pleców) oraz tych partii mięśniowych, które łączą górną i dolną część ciała. Idealnie wzmacniają mięśnie brzucha oraz pośladki. Całe ciało staje się silniejsze, dzięki czemu można zapobiegać kontuzjom.

CXWORX™ to dynamiczny, krótki trening mięśni brzucha, pośladków i pleców, który zapewni Tobie siłę i dobre samopoczucie. To idealne ćwiczenia, aby poprawić siłę funkcjonalną, rónowagę, a tym samym zmniejszyć ryzyko kontuzji.

 

Stworzony na podstawie najnowszych badań naukowych. Krótki, 30-minutowy trening stanowi połączenie tego co najlepsze w treningu indywidualnym oraz energii, jaką daje trening w grupie. CXWORX™ łączy w sobie to co najlepsze: trening mięśni tułowia i brzucha, trening wytrzymałości siłowej.

 

Wykwalifikowany instruktor za każdym razem wyjaśni Ci naukowe podstawy każdego ćwiczenia. Wspólnie podejmiecie wyzwanie, a co 3 miesiące nowatorska choreografia w rytm inspirującej muzyki sprawi, że będziecie w doskonałej formie.

Instruktor wyjaśni Ci, na której grupie mięśni powinieneś skoncentrować się podczas danego ćwiczenia. Dzięki temu lepiej zrozumiesz fizjologię pracy mięśni głębokich tułowia i brzucha.

Ćwiczenia izolacyjne, które koncentrują się na określonych mięśniach, występują naprzemiennie z ćwiczeniami zintegrowanymi, w czasie których wiele mięśni jest zaangażowanych jednocześnie.

30 minut treningu minie błyskawicznie. Twoje ciało będzie zmęczone fizycznie, ale z pewnością nie będziesz mógł się doczekać kolejnych zajęć.

  • Rozwiniesz się nie tylko fizyczne ale również psychiczne

  • Wzmocnisz i wyrzeźbisz mięśnie brzucha

  • Poprawisz wytrzymałość, siłę funkcjonalną, równowagę.

  • Zmniejszając ryzyko kontuzji.

  • Lepiej zrozumiesz fizjologię pracy mięśni głębokich tułowia i brzucha.

  • Uzyskasz dodatkową motywację do pokonywania własnych słabości.

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne