SH’BAM ®

506 kcal
45

minut

Intensywność: Poziom 3
Ograniczona liczba uczestników
40
Trenerzy:

To znakomity sposób na poprawę sylwetki oraz wyzwolenie Twojej wewnętrznej przebojowości – doskonały dla początkujących, jak i zaawansowanych choreograficznie fanów tańca. Tańcz do ostatnich hitów z list przebojów, muzyki granej w klubach na całym świecie, znanych Ci remiksów oraz nowoczesnych latynoskich bitów. SH’BAM® jest znakomitym treningiem, a zarazem niesamowitą zabawą.

Proste, ale pełne ekspresji zajęcia taneczne, dzięki którym staniesz się gwiazdą parkietu. Gorące rytmy najpopularniejszych hitów ostatnich tygodni oraz taneczne choreografie to wszystko czego potrzebujesz, aby być w dobrej formie. Każde 45 minut zajęć to doskonała zabawa, trening i ekspresja. Co 3 miesiące zaskoczymy Cię nowymi, jeszcze lepszymi choreografiami i hitami z list przebojów.

Zajęcia rozpoczną się od rozgrzewki, podczas której rozruszasz całe ciało.

Kolejne 35 minut to proste i zabawne układy taneczne, które jednocześnie będą intensywnym treningiem dla Twoich mięśni.

Nawet nie zauważysz kiedy nadejdzie czas na relaks i rozciąganie.

  • Uzyskasz szereg korzyści wynikających z treningu interwałowego

  • Spalisz kalorie

  • Poznasz nowe taneczne kroki

  • Poprawisz koordynację

  • Poprawisz ogólny stan zdrowia

  • Poprawisz samopoczucie dzięki świetnej zabawie

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne