Akceptujemy karty „MultiSport: Plus, Active, Classic, Senior”

Ze względu na konieczność weryfikacji ważności karty „MultiSport ” przez obsługę klubu StepONE, wejście do Klubu dla posiadaczy kart „MultiSport” jest możliwe od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00, natomiast w niedziele w godzinach 8:00 – 22:00. Aby dostać się do klubu StepONE wystarczy przy wejściu okazać obsłudze kartę „MultiSport” i po trwającej kilkanaście sekund, pozytywnej weryfikacji można rozpocząć korzystanie z klubu.

Wejścia do klubu

Ze względu na konieczność weryfikacji ważności karty „MultiSport ” przez obsługę klubu StepONE, wejście do Klubu dla posiadaczy kart „MultiSport ” jest możliwe od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00, natomiast w niedziele w godzinach 8:00 – 22:00. Aby dostać się do klubu StepONE wystarczy przy wejściu okazać obsłudze kartę „MultiSport ” i po trwającej kilkanaście sekund, pozytywnej weryfikacji można rozpocząć korzystanie z klubu.

Zapisy na zajęcia grupowe

Zapisy na zajęcia grupowe prowadzone są w systemie on-line na naszej stronie internetowej. Posiadacze kart „MultiSport” mogą uzyskać dostęp do systemu zapisów po uprzedniej rejestracji. Formularz rejestracyjny wypełnia się tylko raz. Następnie StepONE weryfikuje dane z formularza i maksymalnie po 72 godzinach odsyła kod dostępu do systemu zapisów. Od tego momentu zarejestrowany posiadacz karty „MultiSport” może już zapisywać się na zajęcia grupowe.

Formularz dla posiadaczy kart „MultiSport”

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne