Formularz rejestracyjny
dla posiadaczy kart „MultiSport plus”

( wypełniany tylko raz w celu uzyskania dostępu do systemu zapisów na zajęcia grupowe )

Wejście do klubu i korzystanie ze stref fitness innych niż sala zajęć grupowych nie wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Zapisy na zajęcia grupowe prowadzone są w systemie on-line na naszej stronie internetowej. Posiadacze kart „MultiSport plus” uzyskują dostęp do systemu zapisów po uprzedniej rejestracji. Formularz rejestracyjny wypełnia się tylko raz. Następnie StepONE weryfikuje dane z formularza i maksymalnie po 72 godzinach odsyła kod dostępu do systemu zapisów. Od tego momentu zarejestrowany posiadacz karty „MultiSport plus”może już zapisywać się na zajęcia grupowe.

Klub:


Adres e-mail:
Imię:
Nazwisko:
Numer telefonu:
PESEL:
Nie posiadam nr PESEL (Obcokrajowiec)
Płeć:
Ulica:
Numer domu/lokalu:
Kod pocztowy:
Miasto:
Oświadczenie: Regulamin
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu w celu marketingu bezpośredniego oferty handlowej przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i/lub automatycznych systemów wywołujących.

Administratorem Twoich danych jest Benefit Systems (Benefit Systems SA z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa). Szczegóły w  Polityce Prywatności

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne