ZRÓB #PIERWSZYKROK
ZE STEPONE

StepONE to innowacyjna sieć bezobsługowych klubów fitness.

Bez względu na to, czy trenujesz już kilka lat czy dopiero zaczynasz ćwiczyć, StepONE jest dla Ciebie. Sprzęty wiodących marek, zajęcia grupowe w cenie, duża przestrzeń i dogodna lokalizacja – to tylko kilka z naszych atutów.

Wszystko dostajesz za jedyne 79 zł/miesięcznie. Nie podpisujesz długoterminowych umów, nie masz zobowiązań, cieszysz się swobodą. Zabrakło Ci wymówek? Kup karnet teraz!

Otwarte 24 h
7 dni w tygodniu

Ćwiczysz kiedy chcesz,

nawet w nocy.

Zajęcia grupowe
w cenie karnetu

Światowej klasy zajęcia

fitness LesMills.

Brak dodatkowych
opłat

Poza jednorazową opłatą wpisową i kosztem karnetu nie ponosisz dodatkowych opłat.

Brak umów
i zobowiązań

Nie podpisujesz długoterminowych umów i cieszysz się swobodą.

Darmowy parking

Nie martwisz się gdzie zostawić auto. W StepONE masz parking za darmo.

Gwarancja
stałej ceny

Nie zmienimy ceny

za którą kupisz swój pierwszy karnet.

Możliwość zamrożenia
członkostwa

do 27 dni

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne