f

Strefa cardio

Trening Cardio, zwany też treningiem wytrzymałościowym, to forma ćwiczeń mająca na celu poprawę wydolności serca. Polecana jest wszystkim osobom, bez względu na wiek czy poziom wydolności fizycznej. Trening Cardio pomaga schudnąć, zbawiennie działa na układ krążenia, dotlenia i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

Przyrządy

StepONE oferuje bardzo szeroka gamę sprzętu, który daje różnorodne możliwości treningu Twojej wytrzymałości. We wszystkich naszych Klubach masz do dyspozycji wiele nowoczesnych przyrządów takich jak np. bieżnie, treadclimbery, crosstrainery, steppery, spinnery, rowery pionowe i poziome, turbotrainery, stairmille oraz ergometry wioślarskie. Wszystkie są one dostępne przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  • Poznań
    ul. Termalna 1
  • Bydgoszcz
    ul. Jagiellońska 39
  • Piotrków Trybunalski
    ul. Słowackiego 123

E-SM

E-TC

S-CTx

S-RBx


S-TRc

S-UBx

Spinner-NXT

Turbo Trainer


Concept IID z PM5

Concept Ergo Ski

Cycle C 510

Cycle C 545 R

Cycle C 545 U

Eliptical E 845


Smart Trainer S 775

Stepper S 715

Treadmill T 645 S

X-Trainer XT 20


Concept IID z PM5

Concept Ergo Ski

E-SM

E-TC

S-CTx

S-RBx


S-TRc

S-UBx

Spinner-NXT

Turbo Trainer


Concept IID z PM5


Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne