Strefa fight

Strefa nastawiona na trening bokserski i zapaśniczy. Trening bokserski rozwija ogólną koordynację ruchową, bardzo poprawia refleks oraz spostrzegawczość, a zapasy tymczasem to jeden z najbardziej wszechstronnych sportów, który zarówno uprawiany wyczynowo, jak i rekreacyjnie, wyrabia doskonałą zwinność, kondycję i wytrzymałość, przydatną w każdym wieku. A zwycięstwo w walce zapaśniczej wymaga przede wszystkim sprytu i zręczności, a nie siły.

Przyrządy

W wyposażeniu strefy Fight znajdziemy worki i gruszki bokserskie oraz BoxMaster®. BoxMaster® to unikalny przyrząd treningowy, stworzony z myślą o ćwiczeniu ruchów bokserskich. Główną zaletą urządzenia BoxMaster® jest system sprężyn, na których zawieszono poduszki pełniące rolę rękawic do trenowania ruchów bokserskich. Poduszki ustawiono na pozycjach pozwalających na wyprowadzanie ciosów różnym stylem i całych ich kombinacji. Strefę Fight wzbogaciliśmy o profesjonalną matę zapaśniczą, która zapewnia doskonałą przyczepność zawodników oraz minimalizuje ryzyko odniesienia kontuzji.

  • Poznań
    ul. Termalna 1
  • Bydgoszcz
    ul. Jagiellońska 39
  • Piotrków Trybunalski
    ul. Słowackiego 123

BoxMaster Base & Kickpad

BoxMaster Base

Speedball Platform

Combat Mat


Heavy Pro Punch Bag

BoxMaster Base & Kickpad

Heavy Pro Punch Bag

Speedball Platform

Combat Mat

BoxMaster Base & Kickpad

BoxMaster Base

Speedball Platform

Combat Mat


Heavy Pro Punch Bag

Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego StepOne na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie,  a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy Was, że w nadchodzących dniach będziemy kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was.

Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online :)

Zespół StepOne